Piheni Brigitta

Ime az ebédünk

Ime az ebédünk

És íme az ebédünk😋.
Parasztcsorba leves és bulgur disznó combbal vastagon és friss káposzta saláta msm c-vel🤗.
Ez mind regenoros étel😋.



 

7701
Vendég35749
Vendég35749   2020 november 18.
Juj de guszta ügyi vagy jó étvágyat kívánok hozza
Vendég35820
Vendég35820   2020 november 18.
Nagyon guszta,egèszsègetekre.
Vendég35824
Vendég35824   2020 november 18.
Egészségetekre!!!🥰👍
Piheni Brigitta
Piheni Brigitta   2020 november 18.
Köszönjük szépen♥️♥️♥️
Vendég11283
Vendég11283   2020 november 18.
Kedvenceim közé tartoznak , kedves egészségetekre váljon drága Brigitta ❗💞
Hermann Judit
Hermann Judit   2020 november 18.
Jajj a hangzása lenyűgöző, tuti az ízvilág is az 🥰
my new comment

Hasonló bejegyzések a témában

Tobias Erika

Regenor életmódváltó program

Tobias Erika

június 06.
Bálint Emese

Hogyan fogyj le 15 kilót 3 hónap alatt?

Bálint Emese

január 21.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Könnyű recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 02.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Májashurka recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 12.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Pacal- leves recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 08.
Győri Kinga

C vitam fontos !

Győri Kinga

2025 június 25.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Súlycsökkentés

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 04.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Toros recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 03.
  #
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.  Részletek: Adatvédelmi szabályzat  Elfogadom