Piheni Brigitta

Regenor vagy slim 40 kúrúba is tökéletesen illő egészséges reggeli !!!

Regenor vagy slim 40 kúrúba is tökéletesen illő egészséges reggeli !!!

Nap indító vitamindús reggeli😋.

Ez akár slim40, akár regenor kúrába is tökéletesen illik😉, sőt kenyér sem kell mellé😄!!

Ma olyan jó volt negyed 8 után ébredni, majd elrendeztem az állatokat, és gondoltam egyet, hogy kimegyek a kertbe, és hozok be zsenge tököt rántani, hisz most van szezonja😉.

Mellé mi is lehetne, mint napérlelte paradicsom🍅☀️!

Valahogy ez a nap olyan más energiával indult, talán azért is, mert szűnni látszik a kánikula, meg úgy is olyan boldog vagyok, hisz a Jóisten a tenyerén hordoz mindennap🤗❤️.

Kívánok nektek vidám hetet, élményeket😍!!!

Ha kérdés merül fel bennetek, bármivel is kapcsolatban, engem elérhettek bármikor, ahogy időm van válaszolok is szívesen😊.

Keressetek bizalommal, Piheni Brigitta 🤗❤️!!!!



 

11011
Vendég116484
Vendég116484   2021 szeptember 14.
Nagyon finom én is szoktam készíteni
my new comment

Hasonló bejegyzések a témában

Tobias Erika

Reg-Enor életmódváltó program

Tobias Erika

június 06.
Bálint Emese

Hogyan fogyj le 15 kilót 3 hónap alatt?

Bálint Emese

január 21.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Könnyű recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 02.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Májashurka recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 12.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Pacal- leves recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 08.
Győri Kinga

C vitam fontos !

Győri Kinga

2025 június 25.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Súlycsökkentés

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 04.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Toros recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 03.
  #
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.  Részletek: Adatvédelmi szabályzat  Elfogadom