Schvarczkopf Enikő

Szülés után

Szülés után

Reg-Enor kúrán gondolkodóknak

Hiszem és vallom, hogy ez a kúra nem az önsanyargatásról szól, nem az éhezésről és igenis fenntartható kicsi oda figyeléssel.

5 éve tartottam az első kúrámat, ami 3 hónapig tartott. Megszűntek az epe bántalmaim és újra lett lapos hasam és csípőm. Látványosan átalakultam.

Az étrendet 80%-ban mai napig tartom, évente csinálok egy 6 hetes kúrát, hogy a méreganyagok kiürüljenek a fokozott epe termelésnek köszönhetően.

És így 4 hónappal a szülés után, csak 2kg feleslegem van szoptatás alatt, amit 2 hónap múlva újra kezdődő Reg-Enor kúrámmal sikeresen leadok majd :)

Ha érdekel hogy csináltam és csinálom szívesen segítek benne!

8636
my new comment

Hasonló bejegyzések a témában

Kovács Andrea és Levente

Mentes, mégis teljes élet....

Kovács Andrea és Levente

június 11.
Szabó Gabriella

Egy apró önszeretet a kollagén erejével

Szabó Gabriella

április 18.
Szilagyi Erika Maria

Vigyázz a szívedre mert onnan indul az élet❤️

Szilagyi Erika Maria

március 16.
Szilagyi Erika Maria

Családi egység, egészség

Szilagyi Erika Maria

február 03.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Májashurka recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 12.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Pacal- leves recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 08.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Súlycsökkentés

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 04.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Hatékony súlyvesztés

Rákóczi Erzsébet Tünde

2025 december 28.
  #
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.  Részletek: Adatvédelmi szabályzat  Elfogadom