Pethő Beáta

Kollagén és a tavasz.🌷

Pethő Beáta
Kollagén és a tavasz.🌷

A tiszta és üde bőrnél nincs szebb!🤩🌷


 

Kozmetikusként tudom, hogy a téli fagyos és nyirkos levegő, a fűtés mind megviseli a  bőrt száraz lesz, érdes, és akár ki is pirosodhat. Ezért fontos, hogy ápoljuk a bőrt de ne csak kívülről, hanem fontos belülről is.


 

Én a kollagént, használom mivel már többször bizonyított nálam, hogy milyen szép feszes és rugalmas lesz tőle a bőröm.


 

A kozmetikus képzésen hallottam, hogy a kollagén termelődése természetes módon 25 éves kor felett lelassul, egyre kevesebbet képes előállítani a szervezet, így fontos kívülről besegítenünk.


 

🤩Főleg most így tavasz előtt mindenképp érdemes a kollagén használata.


 

Én most neki is kezdek, hogy mire jön a szép tavaszi idő legyen feltöltve a szervezetem kollagénnel. 🥰

5227
my new comment

Hasonló bejegyzések a témában

Kovács Andrea és Levente

Mentes, mégis teljes élet....

Kovács Andrea és Levente

június 11.
Szabó Gabriella

Egy apró önszeretet a kollagén erejével

Szabó Gabriella

április 18.
Szilagyi Erika Maria

Vigyázz a szívedre mert onnan indul az élet❤️

Szilagyi Erika Maria

március 16.
Szilagyi Erika Maria

Családi egység, egészség

Szilagyi Erika Maria

február 03.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Májashurka recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 12.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Pacal- leves recept

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 08.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Súlycsökkentés

Rákóczi Erzsébet Tünde

január 04.
Rákóczi Erzsébet Tünde

Hatékony súlyvesztés

Rákóczi Erzsébet Tünde

2025 december 28.
  #
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.  Részletek: Adatvédelmi szabályzat  Elfogadom